Google CSS Partner

Zapojte se do našeho CSS programu a ušetřete až 20% nákladů na inzerci v Google Shopping Ads.

CSS Partner

Jak to funguje?

Google dostal pokutu od Evropské komise a na základě toho zpřístupnil i dalším srovnávačům možnost využívat reklamní prostor, kde byl dříve pouze Google Shopping. Každý e-shop se tedy může rozhodnout, jestli bude inzerovat napřímo přes Google Shopping (a odvede provizi 20% Google) nebo přes jiný srovnávač zboží (až o 20% levněji).

Nejlevnější CSS Partner

Naše společnost poskytuje služby jako nejlevnější CSS partner. Účtujeme jednoduše 499 Kč bez DPH/měsíc a při platbě na rok dáváme 2 měsíce zdarma. Nezohledňujeme počet produktů, které inzerujete. Pokud Vám jiný CSS partner nabídne nižší cenu, nabídku dorovnáme a vylepšíme. Kredit si doplňujete u Google jako doposud.

Měsíční platba 499 Kč bez DPH
Inzerce na CyberTip.cz ZDARMA

Jak získám slevu?

Pokud inzerujete pod CSS Google (tedy napřímo), platíte za každý proklik 20% marži Googlu. Jakmile se rozhodnete inzerovat přes jiný srovnávač, tak cena prokliku je o uvedených 20% nižší a každý srovnávač se tedy může rozhodnout, jestli Vám tuto cenu dofakturuje nebo Vám dá slevu a účtuje Vám například měsíční paušál jako my a poté již nezohledňuje počet prokliků.

Vzorový příklad:
Měsíčně proklikáno 20.000 Kč
Sleva za proklik 20% -4.000 Kč
CSS Partner CyberTip.cz 499 Kč
Vaše úspora 3.501 Kč

Pokud útrácíte za kampaň více než 2.500 Kč měsíčně, tato změna se Vám vyplatí.

Co se změní?

Na základě Vašeho požadavku si vyžádáme převod Vašeho e-shopu pod náš srovnávač. Poté se zobrazí v inzerci Google Zboží, že produkt zobrazujete přes CyberTip.cz. Od té chvíle je Vám účtováno o 20% méně za proklik. Dále pak zobrazíme Vaší inzerci na našem srovnávači CyberTip.cz. Jinak se pro Vás prakticky nic nemění.

Jak mohu změnit CSS partnera?

CSS Partnera můžete změnit kdykoliv na vyžádání u daného CSS partnera. Samotná změna může trvat až 14 dní, podle nastavení původního partnera. Převod z Google na CSS partnera je obvykle nastaven na 1 pracovní den. Dokončení změny poznáte přímo v Google Merchants.

Jak postupovat, pokud chci inzerovat přes Vás?

Vyplňte zahájení převodu níže nebo zašlete požadavek na e-mail [email protected]. Převod a aktivaci bezplatně a rychle zařídíme.

Pro převod budete potřebovat:
- Google Merchants číslo (najdete po přihlášení do Merchants v pravém horním rohu)
- XML feed se zbožím pro zalistování produktů na CyberTip.cz (podporujeme Heureka, Zboží i Google feed)

Žádost schválíte jednoduše po e-mailu a můžete si užívat levnější inzerci :-)

Rychlá objednávka
 
CSS Partner